Dom Weselny "STEFAN" dysponuje dwiema, niezależnymi salami bankietowymi: na 120 osób oraz na 40 osób Można tu zorganizować wesele nawet na 160 osób, przeznaczając mniejszą salę na tańce, a większą na konsumpcję


Urządzamy przyjęcia: weselne, pożegnalne, imieninowe, jubileusze,itp.
Sale są klimatyzowane, estetyczne, duże, przestronne i funkcjonalne. Wyposażone w duże stoły i wygodne krzesła, zapewniając klimat dobrej zabawy i swobodnej rozrywki. Na zapleczu mamy dobrze wyposażoną kuchnię, zdolną do obsługi znacznie większych imprez. Dostarczamy również smaczne posiłki, na pięknie udekorowanych półmiskach na imprezy organizowane w domach naszych Klientów, czy na wolnym powietrzu. Nasze przysmaki są dobrze wspominane również daleko od Lubina. Obiekt położony jest na ogrodzonej posesji, wyposażonej w parking oraz zawsze zielony, naturalny miniplener. W pobliżu (ok. 50mb) znajdują się miejsca noclegowe w dwóch hotelach.
Naszymi gośćmi byli już dwukrotnie artyści Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, Ryszard Rynkowski oraz Natalia Kukulska. Nasi Goście zawsze dziękują za miłą obsługę, smaczne posiłki, niezapomnianą atmosferę zabawy i rozrywki w naszym lokalu. Najlepszą rekomendację uzyskacie Państwo właśnie od nich - od naszych Gości, mieszkańców Lubina i okolic, którzy już przed Wami skorzystali z naszych usług.

NASZE WYROBY GARMAŻERYJNE

Produkowane są z wykorzystaniem tradycyjnych technologii, bez ulepszaczy i środków sztucznie przedłużających "świeżość".
W zwiąku z tym konieczne jest zachowanie podanych na etykietach warunków przechowywania. Tylko one są gwarancją utrzymania świeżości. Oferta nasza skierowana jest do rodzimych handlowców, prowadzących sklepy osiedlowe i do hurtowni zaopatrujących te sklepy. Świadomie omijamy duże sieci handlowe aby nie kojarzono nas z towarem dostępnym w tych sieciach. Nasi odbiorcy mogą zaoferować Paniom Domu nasze wyroby garmażeryjne, które oszczędzają ich czas i wysiłek, a swoim smakiem ożywią wspomnienia z dzieciństwa i ciepło domowego ogniska. W kilka minut smaczny obiad na stole - to marzenia każdej zapracowanej kobiety. Pomagamy te marzenia zrealizować. Dlatego produkujemy:

PIEROGI RUSKIE 400g PIEROGI Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI 400g FLAKI WOŁOWE - mrożone 1000g FLAKI WOŁOWE - mrożone 500g FLAKI WOŁOWE - mrożone 300g KOPYTKA 400g KLUSKI ŚLĄSKIE 400g KROKIETY z kapustą i grzybami 500g KROKIETY z pieczarkami 500g